Stránka Geckon klubu ako aj samostatný klub fungujú na princípe darovaných príspevkov od ľudí. Čím viac peňazí vyzbierame, tým bude stránka lepšia, zaujímavejšia a poskytne hodnotnejšie informácie.

Sme vďační za každý malý príspevok, ktorý od Vás dostaneme. Každý príspevok (hodnota jedného piva, kávy či horalky), ktorý od Vás obdržíme, nám pomôže s našimi výdajmi a podporí nás v našich smelých plánoch.

Vaše peniažky sa použijú na chod klubu, tvorenie lezeckej metodiky a rôzne poplatky s tým spojené. Zvyšok bude použitý čo najviac v prospech členov , kurzistov a lezeckej komunity. Doplní sa chýbajúci materiál, pomôže sa s nejakými kurzami, sem tam sa zaplatí nejaký výlet a pokiaľ ich bude vážne dosť, tak sa prispeje aj na správu lezeckých oblastí. Stačí keď sa nazbiera aspoň na dajaku kaveju 🙂

Podporiť nás môžete týmito spôsobmi:

 

Vždy, raz do roka sa o tieto peniaze „bijeme“ s miliónom ostatných neziskoviek. Je v podstate jedno, komu tie peniaze pridelíte, len ich nenechajte prepadnúť. Darovanie 2% je trošku komplikovanejšie, pretože musíte vyplniť jeden formulár a prejsť sa na Váš daňový úrad, ale nepocítite stratu peňazí.

Údaje potrebné na poukázanie 2% z dane:
Názov: Geckon klub Košice
Sídlo: Mengusovská 10, 040 01  Košice
IČO: 42326036
Právna forma: občianske združenie

Vyhlásenie pre fyzické osoby:
Vyhlásenie na poukázanie 2% s našimi údajmi

Ako darovať 2%:
Postup pre zamestnancov
Postup pre fyzické osoby
Postup pre právnické osoby

V prípade, že si vypisujete daňové priznanie sami, je potrebné vpísať tieto údaje priamo tam.
Všetky potrebné informácie nájdete aj na stránkach rozhodni.sk

Týmto spôsobom nás podporíte bez toho, aby ste o tom vôbec vedeli. Nákupom vo vybraných internetových obchodoch nám prispievate na prevádzku klubu bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent navyše.

  • Ak plánujete nákup na internete a chcete nás zároveň podporiť, navštívte pred nákupom stránku http://dobromat.sk
  • Na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť a náš klub
  • Stránka Vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť
  • Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod dobromatu províziu
  • Následne ju dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez dobromat alebo priamo. To, že pôjdete cez dobromat, Vás nestojí ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.
Z obchodov, ktoré sú registrované vyberáme napr. hej.sk, dajmejedlo.sk, gamisport.sk, martinus.sk, parfums.sk alebo rôzne zľavové portály ako zlavadna.sk či jozko.sk

Dobromat.sk - každým nákupom pomáhate

Stránka PayPal ako taká, je veľmi populárnou platobnou bránou a aj pomocou nej nás môžete veľmi jednoducho podporiť.
Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie: