Skip to content

AKTUÁLNE VÝLETY

Ferraty v okolí jazera Lago di Garda – Taliansko

Lago di Garda – modrý klenot uprostred vápencových skál. Dostupná lokalita v príjemnom stredomorskom podnebí, históriou pretkané dedinky a zámky, množstvo zaistených ciest a horolezeckých lokalít. Inými slovami, raj pre všetkých milovníkov outdoorových aktivít.

Cena:

369,- EUR

Outdoor v Julských Alpách – Slovinsko

Aktívna dovolenka vám vyženie z hlavy starosti a čerstvý vzduch Julijských Álp poteší aj váš organizmus. Na našej ceste sa zastavíme pri svetoznámom jazere Bled, splavíme rieku Soča, potúlame sa kaňonmi a vystúpime po zaistených cestách aj na okolité kopce.

Cena:

499,- EUR

Ferraty Soľnej komory Salzkammergut – Rakúsko

Oblasť Rakúskej Soľnej komory získala svoje meno vďaka ťažbe soli, ktorá tu prebiehala v minulosti. Čarovné jazerá ľadovcového pôvodu a predovšetkým vápencové štíty ponúkajú množstvo zaistených ciest – stačí si len vybrať.
Medzi nimi napríklad aj nádherná a fotogenická ferrata INTERSPORT s obrovským visutým rebríkom, spájajúcim dva vrcholy.

Cena:

359,- EUR

Triglav – najvyšší vrch Slovinska

My máme Gerlach, Slovinci zas Triglav. Vydajte sa s nami na najvyššiu horu Slovinska a oddýchnite si v čarokrásnej prírode Júlskych Álp.

Cena:

399,- EUR

Lezenie Črni Kal – Slovinsko

Črni Kal – druhá najväčšia lezecká oblasť Slovinska, sa nachádza len pár kilometrov od pobrežia a veľmi blízko ďalších dvoch vynikajúcich lezeckých oblastí: Osp a Mišja peč. Obtiažnosť je veľmi rôznorodá. Na svoje si prídu ako začiatočníci, tak aj skúsení lezci. Pre pohodový rozlez do novej sezóny ťažko vyberiete lepší ako tento slnkom zaliaty útes.

Cena:

329,- EUR

Ferraty v Raxalpe na skok od Viedne – Rakúsko

Rax – ferratová oblasť vhodná pre začiatočníkov sa nachádza len 160km od slovensko-rakúskych hraníc, no i napriek tomu ponúka zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Skalnatý chrbát pohoria Rax a všetkých návštevníkov odmeňuje fascinujúcimi výhľadmi a zážitkami pre všetky zmysly.

Cena:

329,- EUR

Krásna a neprebádaná – Ukrajina

Ukrajina, to nie sú len lacné cigarety a vodka. 5 dňový pobyt u našich susedov ťa o tom presvedčí. Podľa počasia vystúpime na najvyšši vrch Ukrajiny – Hoverla, no prebádame aj menej známe turistické trasy.

Cena:

259,- EUR

Ferraty v Tirolsku

Pozrieme si nádherné pohoria na rozmedzí štátov Nemecka a Rakúska. Čakajú nás, ľahšie aj ťažšie ferraty s dychberúcimi výhľadmi na okolité doliny a štíty.

Cena:

399,- EUR

Ferraty Lienzerských Álp

Výlet na juh Tirolska, kde sa pokocháme ferratami v okolí mesta Lienz a v blízkom okolí hraníc s Talianskom. Budeme sa môcť pokochať výhľadmi na Lienzerké Alpy a čo by kameňom dohodil budú talianské Dolomity.

Cena:

359,- EUR

Zugspitze – najvyšší vrch Nemecka

Najvyšší vrchol Nemecka. 2 962 metrov vysoký Zugspitze je hora superlatívov. So svojou nadmorskou výškou je najvyšším vrcholom Nemecka. Úplne hore sa otvára pôsobivá 360° panoráma. Za pekného počasia sa výhľady rozprestierajú na more 400 vrcholov v štyroch rôznych krajinách – Nemecku, Rakúsku, Taliansku a Švajčiarsku.

Cena:

349,- EUR

Grossglockner – najvyšší vrch Rakúska

Grossglockner je so svojimi 3 798 metrami nielen najvyšším vrcholom národného parku Vysoké Taury, ale aj celého Rakúska. Výstup na neho je vďaka technickej náročnosti a panoramatickým výhľadom hodnotený ako jeden z najkrajších, ktoré môžete v rakúskych Alpách podniknúť.

Cena:

579,- EUR

Ferraty v Čechách – jeseň u susedov

Tak ako my, aj naši susedia sa podujali zatraktívniť svoju krásnu zem pre milovníkov outdoorovych aktivít a adrenalínového športu. Zamerali sa pri tom na kraj pieskovcového lezenia pri údolí Labe.

Cena:

359,- EUR

Darujte 2% z dane

Čoskoro tu máme termín na darovanie 2% z dane a týmto by sme Vás aj mi radi poprosili o príspevok.

Údaje potrebné na poukázanie 2% z dane:
Názov: Geckon klub Košice
Sídlo: Mengusovská 10, 040 01, Košice
IČO: 42326036
Právna forma: občianske združenie

Vyhlásenie pre fyzické osoby:
Vyhlásenie na poukázanie 2% s našimi údajmi

Ako darovať 2%:
Postup pre zamestnancov
Postup pre fyzické osoby
Postup pre právnické osoby

V prípade, že si vypisujete daňové priznanie sami, je potrebné vpísať tieto údaje priamo tam.
Všetky potrebné informácie nájdete aj na stránkach rozhodni.sk

Facebook